Склад-холодильник

Склад холодного зберігання неподалік Варшави реалізований для польської компанії JAGO, лідера на ринку заморожених продуктів і морозива. Новий комплекс – один з найбільших і найсучасніших складів холодного зберігання в Польщі.

Склад-холодильник Склад-холодильник Склад-холодильник

Будівля включає холодильний склад з чотирма залами, в кожному з яких підтримується різна температура охолодження (до -25º C). Офісний блок також виконаний у металоконструкціях.

Постачальником комплекту сталевого будівлі був обраний Astron. Складський комплекс за індивідуальним проектом побудований на ділянці площею 13 200 кв.м. за 7 місяців.

Технічні парамери будівлі:

Призначення будівлі – Склад холодного зберігання

Площа: 13 000 кв.м

Проліт: 93 м

Тип основної рами: AZM4

Тип основної рами AZM4

Чотирьохпролітна будівля. Зовнішні колони зі звареного двотаврового профілю змінного перерізу, внутрішні колони виконані з труб або з двотаврів. Балки ригеля, як правило, мають змінний перетин.

Стінова система: індивідуальна

Стінова система індивідуальна

Стінові системи Astron економічні, функціональні, надійні та прості в експлуатації. Важлива перевага – швидкий і технологічний монтаж у поєднанні з високою естетикою готових рішень.

Покрівельна система: індивідуальна

Покрівельна система індивідуальна

Astron пропонує широкий вибір функціональних і надійних аксесуарів: люки димовидалення, світлопрозорі покрівельні ліхтарі, муфти для проходу комунікацій і т.д. Усі аксесуари адаптовані під стінові та покрівельні системи Astron.

Особливості будівлі:

  • Функціональність і естетика;
  • Швидкий монтаж;
  • Економічність і простота в експлуатації будівлі;
  • Енергоефективність будівлі;
  • Будівля від одного постачальника
  • Проектування і будівництво під ключ.