Як придбати металочерепицю

Для точного розрахунку кількості матеріалу слід вказати точні розміри даху. Якщо таких даних немає, можна скористатися послугами нашого замірювача, який виїде на місце та проведе всі необхідні маніпуляції з виміру металочерепиці.

У результаті замовник отримує на руки точну розкладку металевих листів із схилів даху. З її допомогою можна виявити взаємозамінні листові обрізки, щоб прибрати зайве та не переплачувати.

Важливість покрівельної системи

Серед великої різноманітності покрівельних покриттів майстри найчастіше вибирають металочерепицю. Це профільний лист, виконаний з оцинкованої тонкої сталі й покритий шаром захисного полімеру. Завершальним етапом виробництва металочерепиці є випробування її холодним тиском.

Варто зазначити, що така покрівля є відмінною заміною черепного покриття, яке відрізняється високою вартістю. Металочерепиця легко та швидко монтується, а також може похвалитися доступною ціною. Недарма ж вона займає лідируюче місце на будівельному ринку.

Переваги металочерепиці

  • Вогнестійкість. Цей матеріал не схильний до горіння і навіть тління.
  • Економічність. Незважаючи на постійне зростання цін, металочерепиця все ж залишається однією із найдоступніших матеріалів із фінансової точки зору. При її грамотному монтажі  може прослужити до 50 років, що, погодьтеся, заслуговує на похвалу.
  • Легкість. Один металевий лист важить приблизно 5 кілограмів. Це відмінний показник для покрівлі, оскільки за рахунок легкості полегшується монтаж даху. Матеріал підходить для будь-якої будівлі, навіть якщо у неї слабкий фундамент. Металочерепиця помірно навантажує стіни, та й транспортувати її не складно.
  • Стійкість до агресивних погодніх умов. Полімерне покриття може використовуватися в будь-якому кліматі, оскільки воно не боїться опадів, ультрафіолету, перепадів температур і навіть механічний пошкоджень.
  • Привабливий дизайн. За зовнішнім виглядом металочерепиця дуже схожа на звичайну черепицю. Вона виглядає оригінально, а можливість вибрати будь-який колір дозволяє зробити дах своєї мрії.
  • Прийнятна вартість.

Крім вибору підходящого матеріалу слід також приділити увагу його монтажу. Купівля металочерепиці – це ще півсправи, важливо дотримувати правильної послідовность при її укладанні. Не варто забувати, що мінімальне значення нахилу даху дорівнює 14 градусам. Дотримуючись нескладних правил, можна істотно продовжити термін служби покрівельного покриття.

Число виробників металевої черепиці з роками тільки збільшується, що впливає як на попит, так і на ціну цього матеріалу. Така покрівля буває різних відтінків, розмірів, а також типу профілю. Як правило, від якості покриття залежить більшою мірою стійкість і глибина відтінків. Найбільш популярною сьогодні є черепиця бордового й темно-коричневого кольору. Такі відтінки вважаються найпрактичнішими, та і з класичною черепицею практично однакові.

Більшість майстрів сьогодні обирають металочерепицю від компанії Monterrey. Це листи, що мають товщину 0,4-0,5 міліметрів, симетричний малюнок і низький профіль. Таке покриття буде просто ідеальним варіантом для будівель з дерева або каменю.

Характерні властивості й остаточна вартість продукції залежать також від виробника. Варто зазначити, що кожен виробник дотримується своїх параметрів якості, а також стилю. Тому при виборі покрівлі слід дивитися не тільки на її зовнішній вигляд – важливо враховувати експлуатаційні характеристики.

Для наших кліматичних умов добре підходить фінська металочерепиця, що відрізняється міцним полімерним покриттям, яке перешкоджає утворенню корозії і відколів. Такий покрівельний матеріал досить міцний та в міру еластичний, що є ще одним плюсом, що говорить на користь такого придбання. Ціна черепиці в основному залежить від ваги та розміру профільних листів і звичайно від виробника.

Обираємо покрівлю

При розробці плану даху на одному з етапів постає питання: якому покрівельному матеріалу віддати перевагу? Як вже було сказано, лідером серед всіх покриттів є металочерепиця, яка відрізняється значним терміном служби, високими характеристиками з експлуатації та зовнішньої презентабельності.

На ринку цей матеріал представлений у величезному асортименті. Тому можна легко заплутатися, підбираючи для себе вдалий варіант. Однак є ряд деяких параметрів, на які варто звернути увагу в першу чергу, і про них ми розповімо нижче.

Металочерепиця продається на сучасному будівельному ринку у величезному асортименті. Щоб підібрати кращий варіант, важливо врахувати основні параметри.

Покрівля з металочерепиці

Металочерепиця являє собою оцинковані листи, виконані зі сталі, товщиною 0,35 0,55 міліметрів, від товщини переважно і залежить якість матеріалу. Цей параметр слід перевіряти скрупульозно. Оскільки деякі не зовсім добросовісні виробники нерідко можуть на папері завищувати цифри. Достатньо лише використовувати мікрометр, щоб зрозуміти, наскільки чесна перед вами компанія.

Цинковий шар виміряти буде складніше, тому тут вже доведеться довіритися продавцеві. Наприклад, найбільший термін служби має металочерепиця, у якій цинковий шар складає 275 г / кв. м. Найменше служить матеріал із товщиною оцинкованого шару 80 г / кв. м – переважно це китайські вироби, мінімальна товщина яких не перевищує 0,4 мм.

Грамотний вибір виробника

Щоб не помилитися і не втратити багато грошей, краще звертатися до перевірених компаній. На відомих великих заводах покрівельний матеріал маркується по-особливому. Ці фірмові позначення і є показником гарантії якості продукції.

Також варто уточнювати походження сталі. Якісну сировину сьогодні поставляють Італія, Польща, Словаччина, Німеччина та Корея.

Захист покрівлі

Сталеві листи покриваються спеціальним складом, що захищає дах від негативних впливів навколишнього середовища. Найдорожчим покриттям є модифікований поліуретан, що відрізняється високою стійкістю. Альтернативою виступає поліестер, який, до речі, користується чималим попитом, хоча і поступається за деякими показниками.