Історія компанії

Компанія ТОВ «ПСМ-ПРОФІЛЬ» була заснована в 1996 році і спеціалізувалася на будівництві об’єктів нафтопереробного і видобувного комплексів, виготовленні і монтажі металоконструкцій будь-якого типу складності. Першими об’єктами компанії стали: «Яблунівський газопереробний завод» (Полтавська область), «Личковська установка комплексної підготовки нафти і газу» (Дніпропетровська область), Наріжнянське УППГ (Харківська область), прокладено понад 1000 кілометрів газо- і нафтопроводів, обв’язані десятки свердловин.

Навесні 2002 року закуплено обладнання провідних зарубіжних виробників «STAM» (Італія) і «SINTECH OY» (Фінляндія) з профілювання тонколистової рулонної оцинкованої сталі для індивідуального і промислового будівництва з різних видів профнастилу, металочерепиці. Паралельно встановлена лінія для поздовжньо-поперечного розпуску рулонного матеріалу.

Продукція з торговою маркою PSM-Profile з’явилася на українському ринку будівельних матеріалів в 2002 році і відразу привернула увагу фахівців і покупців найкращим показником – співвідношення ціни і якості.

У квітні 2003 року введені нові продукти: налагоджено виробництво профілів для гіпсокартонних систем і металевого сайдингу.

З 2008 року конструкторсько-технологічний відділ займається розробкою та виготовленням нових видів металевої профільованої продукції. Зокрема, покрівельного профнастилу ПН-60.

У 2009 році була покращена конфігурація фасадного профілю ПС-15.

У 2010 році був запущений новий вид фасадного профілю ПС-8.

У 2011 році було запущено новий напрямок – виробництво пиломатеріалів з сосни. Закуплено сучасне деревообробне обладнання, яке дозволяє виробляти широкий спектр товарів: обрізна дошка, необрізна дошка, рейка, брус, струганий пиломатеріал, тирса. Пиломатеріали компанії ПСМ-ПРОФІЛЬ – це якісна сировина, кваліфіковані майстри, краще сушильне і деревообробне обладнання.

У 2017 році був запущений новий вид покрівельного і фасадного профілю ПН-44.

У 2018 році запланований запуск нового виду металочерепиці, а також нового напряму з будівництва швидкомонтованих будівель для бізнесу.