Висота ламелі: 100 мм

Довжина секції: 0,5 – 2,3 м (індивідуальні розміри можливі)

Товщина: 60 мм

Тип профіля: ламель, 4 ребра жорсткості

Елементи секції: ламелі, 2 планки-направляючі, саморізи, П-планка.

Зв'яжіться з нами!

Ціна залежить від обсягу замовлення та матеріалу

Замовити в один клік

ПАРКАН «ЖАЛЮЗІ КЛАСІК» ВІД ВИРОБНИКА PSM-Profile

Сучасний, красивий паркан для житлового будинку, що не тільки огороджує, але і приховує особистий простір від очей перехожих. Продумана конструкція секції дозволяє закривати устрій двору, а дивлячись із території будинку проглядати, що відбувається за ним.

Завдяки кутовому кріпленню ламелей повітря вільно циркулює, світло потрапляє на територію, зберігаючи комфортний мікроклімат для рослинності. Секції «ЖАЛЮЗІ Класік» мають широкий спектр застосування: житлове, комерційне, промислове, елементи декору (власне бачення).

Паркан складається із секцій з горизонтально розташованими ламелями, що кріпляться на саморізи до спеціального каркасу, а потім до опори. Продукція виготовляється із оцинкованої сталі з матовим поліестровим покриттям в палітрі RAL.

Зацікавились «ЖАЛЮЗІ Класік»?

Звертайтесь до консультантів PSM Profile і отримуйте продукцію за вигідною ціною (заявка на сайті, повідомлення у соц.мережах, телефонний дзвінок, візит на завод). Власне виробництво, постійне удосконалення технологій, широкий асортимент надійної сталі, команда фахівців з багаторічним стажем – дозволяє залишатися на сучасному ринку будівельних матеріалів близько 20 років. І що варто наголосити окремо ви отримуєте офіційну гарантію від виробника, а також poбимo дoдaткoвo: пapaпeт, нaкpивки, кoзиpки і кoвпaки для вaшиx кoлoн.

Поверхня

Матова

Колір

RAL 3005 mat, RAL 6020 mat, RAL 7024 mat, RAL 8004 mat, RAL 8017 mat, RAL 8019 mat, RAL 9005 mat

Вам також може сподобатися…