Висота ламелі: 90 мм

Довжина секції: 0,5 – 2,3 м (індивідуальні розміри можливі)

Товщина: 100 мм

Тип профіля: ламель, 5 ребра жорсткості

Елементи секції: ламелі, 2 планки-направляючі, саморізи, П-планка, дистанційні вставки.

Зв'яжіться з нами!

Ціна залежить від обсягу замовлення та матеріалу

Замовити в один клік

ЖАЛЮЗІ Дабл – оригінальний паркан, новинка PSM-Profile 2021 року. «Фішкою» даної огорожі є повна приватність – за вами ніхто не спостерігає зі сторони вулиці і ви в свою чергу нікого не бачите. Паркан виглядають однаково як зовні, так і зсередини.

Своїй назві паркан зобов’язаний схожою на жалюзі конструкцією. Така будова не заважає провітрюванню території і проникненню сонячного світла на ділянку, паркан має сучасний привабливий вигляд і відмінно поєднується з будь-якими архітектурними елементами. Найголовніше, жалюзі успішно справляється зі своєю основною функцією – приватністю і захистом.

Ламелі фіксуються по направляючим планкам дистанційними провставками, що корегують відстань та забезпечують кріплення без саморізів. Зібрані в єдину конструкцію секції кріпляться на попередньо встановлені стовпи, опори або безпосередньо до стіни. Завдяки  якісному поліуретановому покриттю металеві елементи надійно захищені від корозії, процесами, впливу опадів, ультрафіолету. А розумно продумана схема збору секції не займе багато часу та сил. Також варто зазначити, що у разі пошкодження можна замінити лише кілька планок без необхідності заміни всього прольоту.

 

Чому сьогодні багато хто бажає встановлювати на своїх ділянках огорожі з металевих ламелей? Дійсно попит зростає і ми не змогли залишитись у стороні. Вибираючи в якості паркан типу жалюзі – отримуєте довговічну конструкції з низкою вище перерахованих переваг.

Поверхня

Матова

Колір

RAL 3005 mat, RAL 6020 mat, RAL 7024 mat, RAL 8004 mat, RAL 8017 mat, RAL 8019 mat, RAL 9005 mat

Вам також може сподобатися…