Висота ламелі: 102 мм

Довжина секції: 0,5 – 2,3 м (індивідуальні розміри можливі)

Товщина: 21 мм

Тип профіля: ламель, 8 ребр жорсткості

Елементи секції: ламелі, 2 планки-направляючі, саморізи, П-планка, дистанційні вставки.

Зв'яжіться з нами!

Ціна залежить від обсягу замовлення та матеріалу

Замовити в один клік

Паркан «РАНЧО» – поєднання сучасності та американської класики. Огорожа вже далеко не лише засіб позначення меж та захисту території, а ще і елемент декору, що доповнює загальну архітектуру.

Ідея даного паркану не нова, а прийшла із США де схожими дерев’яними конструкціями огороджували території ферм. У сучасному варіанті – це адаптоване дизайнерське рішення та модифіковане виконання.

Огорожа «РАНЧО» від виробника PSM Profile виготовлена із оцинкованої сталі з полімерним покриттям, а за бажанням поліуретановим, що має гарантію 50 років.

«РАНЧО» забезпечує хорошу вентиляцію та освітлення, що важливо для насадження на території дому. Сфера застосування необмежена, як для житлового будинку так і комерційного, промислового призначення. Тут головне ваша фантазія та бажання. З цікавих варіантів застосування – тераси.

Конструкція «РАНЧО» – горизонтальні металеві ламелі прямокутного перерізу. Максимальна відстань рекомендована 50 мм між ними, а мінімальна 30 мм. Хоча можливий індивідуальний прорахунок. Ламель – вертикально складених П-профіль, з’єднаний методом вставлення один в одного. За рахунок цього досягається максимальна жорсткість конструкції.

Секції огородження комплектуються направляючими профілями з 0,5 оцинкованою сталі з полімерним покриттям та додається потрібна кількість дистанційних провставок (30 мм або 50 мм). Які у свою чергу фіксовано утворюють проміжок між ламелями «РАНЧО». Ідея такої конструкції в тому, що: зберігаються, декоративні, візуальні властивості без додаткового кріплення; та звісно швидкість, легкість монтажу, адже з такими комплектуючими це перетворюється в конструктор.

В якості опорних стовпів можуть виступати: металеві, цегляні, кам’яні, бетонні стовпи.

Довговічна, універсальна огорожа «РАНЧО» додасть колориту «Дикого Заходу» до вашого двору та нікого не залишить байдужим.

Замовлення, консультацію, прорахунок можна здійснити у будь-якій зручній для вас формі – заявка на сайті, дірект соц.мереж, дзвінок, візит. Заміри у нашій компанії безкоштовні!

Поверхня

Матова

Колір

RAL 3005 mat, RAL 6020 mat, RAL 7024 mat, RAL 8004 mat, RAL 8017 mat, RAL 8019 mat, RAL 9005 mat

Вам також може сподобатися…