Паркан із профнастилу: рекомендації експерта

Спорудження красивого паркану навколо приватного будинку або офісу є важливим завданням. Необхідно, щоб паркан поєднувався з іншими архітектурними елементами. Він також повинен мати відповідний колір. Крім того, потрібно вибрати хороший будівельний матеріал.

Для вирішення цього завдання найкраще використовувати профнастил. Це кращий матеріал для паркану. Багато споживачів вибирають саме його за рахунок його прекрасних експлуатаційних характеристик. У цій статті, яку підготувала наша команда експертів, ви дізнаєтеся про те, як вибрати профнастил. Ми розповімо вам багато корисної інформації про це. Ви також дізнаєтеся про те, як встановити паркан з профнастилу, і про переваги цього матеріалу.

Переваги профнастилу

Багато хто прагне побудувати паркан з профнастилу, оскільки у даного матеріалу маса плюсів. До його переваг можна віднести:

 1. Надійність.
 2. Довговічність.
 3. Невелика маса.
 4. Низька вартість.
 5. Швидкий монтаж.

Цей фасадний матеріал являє собою гофрований лист зі сталі, покритий спеціальним покриттям. Останнє забезпечує надійний захист від високотемпературного режиму, шуму і пилу. Незначна вага істотно полегшує монтаж, а тривалий термін експлуатації роблять цей матеріал ідеальним для будівництва парканів.

Як підібрати покрівельний матеріал?
Від того, яким буде обраний матеріал і буде дотримана технологія монтажу, безпосередньо залежить якість покрівлі. Так як ця частина нашого житла постійно підпадає під вплив навколишнього середовища, то при неправильному виборі матеріалів, нова прослужить набагато менше, ніж ви очікували ...
читати

Профнастил прекрасно поєднується з іншими будматеріалами. При правильній збірці термін служби такого забору складе, як мінімум, десять років. Матеріал має кілька різновидів. Відмінності полягають у вигляді верхнього шару. Виробник фасадних матеріалів ПСМ-ПРОФІЛЬ пропонує продукцію з покриттям з:

 1. Оцинковки. Такий матеріал характеризується високою стійкістю до корозії та механічних пошкоджень. Якщо профнастил оцинкований з двох сторін, його термін служби складе не менше п’ятдесяти років.
 2. Полімерів. У даному випадку ключовим плюсом є різноманітність кольорів. Цей різновид профнастилу найбільш естетичний.
 3. Пластізола. Матеріал з таким покриттям призначений для використання у складних кліматичних умовах. Він є найбільш дорогим.

Як правильно зробити паркан своїми руками?

Щоб коректно виконати необхідні для установки забору роботи слід дотримуватися такої послідовності дій:

 1. Підготовка проекту. На цьому етапі необхідно розрахувати розміри профнастилу, з’ясувати в якій кількості вам знадобляться саморізи, а також вирахувати скільки буде потрібно стовпчиків та довжину лаг.
 2. Установка. Стовпи слід вкопувати на відстані двох метрів один від одного. У поглиблення потрібно насипати гравій. Потім здійснити бетонування. Важливо, щоб опорні стовпчики були виставлені по рівню.
 3. Монтування напрямних. Лаги необхідно ставити в два ряди, якщо споруда має висоту до двох метрів. Приступати до цього етапу можна тільки після повного висихання бетону. Монтаж лагів допускається здійснювати за допомогою зварювання.
 4. Обшивка. Листи профнастилу ставляться внапусток. Для їх обшивки потрібно використовувати саморізи.

Придбати профнастил для забору PSM-Profile можна на офіційному сайті компанії. Наші клієнти вже змогли оцінити переваги співпраці з нами. Серед них – ціна від заводу виробника, величезний асортимент і висока якість продукції.

psm

Кривенко Людмила Григорьевна

Маркетолог