Покрівля з металочерепиці: переваги будівельного матеріалу

Металочерепиця один з найпопулярніших матеріалів для монтажу каскадних дахів. Для отримання якісної продукції, завод виробник ПСМ-ПРОФІЛЬ використовує сировину європейських виробників з холоднокатаної сталі з оцинкованим і полімерним покриттям.

Переваги металочерепиці PSM-Profile

  1. Тривалий термін експлуатації.

Для того щоб подовжити довговічність і надійність металочерепиці рекомендуємо використовувати сировину з багатошаровою структурою покриття по обидва боки. Чим товстіший шар цинку, тим краще він захищає метал від вступу в реакцію з зовнішнім середовищем, і як наслідок, від утворення корозії. Полімерне покриття металочерепиці PSM-Profile надійно захищає профільовану продукцію від механічних пошкоджень, ультрафіолетового впливу і перепадів температури. Найбільш популярні такі види полімерних покриттів:

  • поліестер (PE);
  • матовий поліестер (PEMA).

Крім того, при укладанні металочерепиці крок обрешітки потрібно підбирати з урахуванням кроку її профілю. Зазвичай цей діапазон варіюється від 30 до 35 сантиметрів. Рекомендуємо використовувати подвійну обрешітку і якісну гідроізоляцію.

1. Низька маса матеріалу.

Металочерепиця PSM-Profile досить легкий матеріал від 4 до 4,5 кг. за м2. Завдяки незначній вазі не чиниться надмірне навантаження на кроквяну систему і несучі конструкції будівлі. Це є значною перевагою, якщо необхідно оновити покрівельне покриття вже побудованого об’єкта.

2. Високі естетичні характеристики.

Широка колірна гамма, дозволяє гармонійно підібрати колір металочерепиці в тон обробки фасаду. Форма металочерепиці повторює класичний вид керамічної черепиці, яка має вишуканий дизайн.

3. Швидкий монтаж, відносно інших видів покрівлі

Монтаж металочерепиці можливий як за допомогою професійної бригади, так і власними руками. Залежно від форми і площі даху цей процес займає від одного до декількох днів. Завод з виробництва покрівельних і фасадних матеріалів ПСМ-ПРОФІЛЬ виготовляє листи металочерепиці різного довжини від 0,8 м до 6 м., В залежності від індивідуальних замовлень клієнтів.

4. Ціна від виробника ПСМ-ПРООФІЛЬ

У порівнянні з іншими видами покрівлі, металочерепиця має значну перевагу в підсумковій вартості з урахуванням витрат на сам матеріал, монтажні роботи, а також економії коштів на закупівлю меншої кількості будівельних матеріалів для зміцнення фундаменту і несучих конструкцій.

Купити металочерепицю за ціною заводу виробника можна зв’язавшись з нашою командою експертів або у партнерів. Контакти фахівців вказані на сайті компанії ПСМ-ПРОФІЛЬ.

PSM-Profile – Ваш експерт покрівельних і фасадних матеріалів!

5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *