Модульні фасадні сендвіч панелі

Trimoterm Power T – фасадні, які гарантують гранично високу теплоізоляцію, стабільний клімат в приміщенні, якість повітря і енергозбереження за рахунок зниження втрат тепла і низьких експлуатаційних витрат.
Trimoterm Power S – фасадна система з покращеними показниками несучої здатності і використовується для застосування в разі збільшеного прольоту між опорами. Trimoterm Power S забезпечує також до 100% швидкий монтаж і довговічну службу.

 

Стандартна система з’єднання (FTV) являє собою основний спосіб кріплення панелей Trimoterm і предназначена для горизонтального, вертикального та сегментного монтажу панелей.

Довжина панелі до 14 м. Стандартна ширина панелей 1000 і 1200 мм. Нестандартна ширина панелі може бути виготовлена за спеціальним замовленням.

Прихований стик системи (FTV HL) дозволяє отримати гладкий фасад без видимих кріплень. Trimoterm панелі з прихованим стиком призначені в основному для вертикального монтажу, але при певних умовах і обмеженнях також можуть використовуватися для горизонтального монтажу.

Довжина панелі до 14 м. Стандартна ширина панелі 1000 мм. Нестандартна ширина панелі може бути виготовлена за спеціальним замовленням.