Виробнича будівля

Завод із розливу алкогольних напоїв

У с. Ленінка Миколаївської області, Україна, побудовано виробничо-складська будівлю за технологією Astron. Монтаж комплексу площею 3 850 кв.м. Проект реалізований за замовленням українського виробника виноробної продукції.

Виробнича будівля Виробнича будівля Виробнича будівля

У 2009 році на підприємстві почалася глобальна реконструкція з впровадженням європейських виробничих технологій. Для розміщення імпортного обладнання компанії знадобилася нова виробнича будівля – надійна, функціональна й естетична. Важливо було завершити будівництво в короткі терміни, тому новий цех з розливу, що вміщує склад тари та готової продукції, було вирішено побудувати за технологією Astron. Рішення Astron задовольнило всі вимоги Замовника, включаючи вартість будинку й терміни монтажу під ключ.

Будівля прямокутної форми 68 х 54 м із збільшеною висотою в середній частині. Тут, на другому поверсі, розмістилися адміністративно-побутові приміщення площею 390 кв.м. Праворуч від мезоніну – склад продукції для виробництва і фільтраційне відділення. Під мезоніном і зліва від нього – цех із лінією розливу вина TetraPack і склад готової продукції. Площа всіх приміщень 3 500 кв.м. Каркас будівлі (основні несучі конструкції, стінові та покрівельні прогони), а також покрівельна система з панелями LPR зроблена на заводі Astron.

Технічний опис:

Призначення будівлі – Виробництво

Площа – 6 000 кв.м

Проліт – 54 м

Тип основної рами – AZM3

Тип основної рами

Трьохпролітна будівля. Зовнішні колони зі звареного двотаврового профілю змінного перерізу, внутрішні колони виконані з труб або з двотаврів. Балки ригеля, як правило, мають змінний перетин.

Стінова система – Індивідуальна

Стінові системи Astron економічні, функціональні, надійні та прості в експлуатації. Важлива перевага – швидкий і технологічний монтаж у поєднанні з високою естетикою готових рішень.

Покрівельна система – LPR1000

Покрівельна система - LPR1000

Покрівельні панелі зовнішньої обробки LPR1000 – сталеві профільовані панелі виготовляються методом холодної прокатки з листової сталі товщиною 0,50 мм, марки S550. Робоча ширина 1000 мм, висота хвилі 38 мм. Панелі кріпляться зовні до покрівельних прогонів саморізами з нержавіючої сталі.

Відео з монтажу покрівельної системи LPR1000 – https://www.youtube.com/watch?v=I1i_djNfRQ8&list=PLeC__HR2_OockzFLM_3t1CrRb5a_I86ms

Особливості будівлі:

  • Економічне та практичне рішення
  • Надійність завдяки поліпшеній системі кріплення панелей
  • Привабливий зовнішній вигляд
  • Простий і технологічний монтаж
  • Зниження експлуатаційних витрат за рахунок ефективної теплоізоляції
  • Оптимальне використання вільного простору
  • Будівля від одного постачальника
  • Проектування і будівництво під ключ