Профнастил для даху: переваги та ключові особливості

Профнастил – матеріал з практичної та фінансової точки зору істотно виграє у альтернативних способів створення покрівлі. Особливо популярним в Україні став покрівельний профнастил PSM-Profile. Лінійка матеріалів передбачає наявність профілів стандартних і нестандартних розмірів, вибір оригінальних колірних рішень і інші характеристики.

Профнастил для даху: переваги та ключові особливості

Матеріал являє собою лист зі сталі, виготовлений способом холодного штампування. Товщина листа зазвичай варіюється від 0.4 до 0.7 міліметрів. Характерна особливість – трапецієподібні хвилі по всій поверхні профнастилу. Вони виконують роль ребер жорсткості, від глибини яких залежить міцність і інші параметри покрівлі.

Профнастил, купити який пропонує PSM-Profile, має ряд незаперечних переваг:

  • висока стійкість до зовнішніх механічних пошкоджень, опадів, ультрафіолету, що зберігає структуру і естетику матеріалу на довгі роки;
  • можливість створити максимально герметичну покрівлю;
  • установка профнастилу абсолютно нескладна, може виконуватися навіть неспеціалістами;
  • невелика вага листів дозволяє створювати покрівлі різної архітектури, істотно спрощується транспортування і безпосередньо монтаж даху.

Тому якщо потрібно швидко зробити покрівельний роботи – на допомогу прийде недорогий профнастил. Ціна за лист залежить від товщини матеріалу, глибини штампування, кольору.

Як покрити дах профнастилом?

Як вже зазначалося вище, особливих складнощів покрівельний монтаж з даного матеріалу не передбачає. Ось невелика покрокова інструкція, як крити дах профнастилом:

Чи можна гнути профнастил?
Профнастил - це універсальний будівельний матеріал, який отримав широке поширення завдяки своїй невисокій вартості, довговічності, невеликій вазі та відносній простоті роботи з ним. ...
читати
  • попередньо створюється обрешітка з брусів, дощок і фанери;
  • лист профнастилу зміцнюється за допомогою шурупів (переважно використовуються «бурові» з білого металу);
  • починаємо закріплювати плиту з одного торця ската, стежимо за бічним нахлестом – оптимальний його розмір дорівнює половині профільної хвилі;
  • лист закріплюється саморізами в нижній частині, у верхній краще використовувати більш довгі (від 80 міліметрів);
  • частини фронтону зміцнюються за допомогою вітрових накладок, щоб убезпечити покрівлю від впливу сильного вітру;
  • слід також окремо перекрити вузли, ребра і єндови, які з’єднані з вертикальними поверхнями (для цього береться металопрофіль з додатковим ущільненням у вигляді мастики з бітуму).

Покрівля профнастилом зроблена своїми руками. Звичайно, це максимально спрощений алгоритм, але в цілому він демонструє простоту всього монтажу. Як правильно крити дах профнастилом, звичайно ж, пояснить досвідчений фахівець. У разі невпевненості в своїх силах краще довірити процес кваліфікованій бригаді.

PSM-Profile пропонує недорого і в великому асортименті придбати профнастил. Ціна максимально доступна, а характеристики – на дуже високому рівні. Профнастил для даху – ідеальне поєднання демократичної вартості, якостям матеріалу, довговічності, легкості установки і естетичної привабливості.

psm

Кривенко Людмила Григорьевна

Маркетолог