Оздоблення будинку металосайдингом: рекомендації експерта

Виконання зовнішнього оздоблення будинку або офісу – важливе завдання. Необхідно щоб будівля прекрасно гармоніювала з оточуючими його архітектурними елементами. Необхідно підібрати відповідний колір оздоблення. Також важливо підібрати хороший будівельний матеріал.

Для вирішення цього завдання найкраще використовувати металосайдинг. Це кращий фасадний матеріал. Багато власників будинків вибирають саме його, оскільки він характеризується прекрасними технічними характеристиками.

Нижче ви зможете ознайомитися з інформацією, яку підготувала наша команда експертів. У вас буде можливість дізнатися про те, як вибрати металосайдинг. Ми також розповімо про те, як кріпиться металосайдинг, і про дивовижні властивості цього будматеріалу.

Переваги металосайдингу

Багатьох споживачів привертає оздоблення металосайдингу, оскільки даний будматеріал має масу плюсів. До його переваг відносять:

  • швидкий монтаж;
  • низька вартість;
  • невелика маса;
  • довговічність.

Обшивка металосайдингом складається з металевого профілю і верхнього захисного шару. Останній захищає конструкцію від впливу несприятливих зовнішніх факторів, і надає їй естетичний зовнішній вигляд. Незначна вага сильно полегшує монтаж, а тривалий термін експлуатації роблять цей матеріал ідеальним для облицювання будівель.

Чим різати профнастил?
Профнастил - сучасний матеріал, який широко застосовується в різних видах будівельних робіт. Основним напрямком застосування профлиста є звичайно покрівля, але поряд з покрівлею він також застосовується у виготовленні зборів, при обшивці стін і багато іншого ...
читати

Застосування металосайдингу можна поєднувати з іншими видами будматеріалів. Якщо монтажні роботи виконані якісно, термін служби облицювального шару складе кілька десятків років. Будматеріал має кілька різновидів.

Основні відмінності полягають у зовнішньому вигляді продукції. Виробник фасадних матеріалів ПСМ-ПРОФІЛЬ пропонує вироби різних видів. У вас є можливість купити металосайдинг різних видів. Ви зможете вибрати:

  • металлосайдінг «під камінь»;
  • металлосайдінг «під дерево»;
  • стіновий сайдинг;
  • металевий софіт;
  • рівний сайдинг.

Кожен з цих варіантів має свої плюси. Основна відмінність, якою характеризується перерахований металосайдинг – ціна. Вартість різних видів будматеріалів може мати відчутні відмінності.

Як правильно закріпити металосайдинг своїми руками?

Техніка кріплення розглянутого матеріалу досить проста. З цим завданням зможе впоратися навіть недосвідчений фахівець. На підготовлену зовнішню стіну кріпиться каркас з бруса або металу. Потім для утеплення стін в осередку укладається теплоізоляція, яка фіксується за допомогою дюбелів.

Ретельно підбирайте розміри металлосайдинга. В іншому випадку доведеться здійснювати підрізання цього будматеріалу. Монтаж виконується знизу вгору. Процес обшивки здійснюється за допомогою спеціальних фіксаторів і саморізів. На завершення кути і краю металлосайдинга оформляються особливими планками, що поліпшують зовнішній вигляд конструкції.

Вартість металлосайдинга PSM-Profile можна дізнатися на офіційному сайті компанії. Співпраця з нами має масу переваг. Найважливіші з них – ціна від заводу виробника, великий асортимент і висока якість будматеріалів.

psm

Кривенко Людмила Григорьевна

Маркетолог