Оптовий торговий центр

Компанія Roza, що спеціалізується на оптовому продажі квітів, вже багато років працює на ринку Польщі та пропонує великий вибір квітів та декоративних рослин, а також інструментів догляду за ними.

Оптовий торговий центр Оптовий торговий центр Оптовий торговий центр

Astron допоміг реалізувати торговий комплекс для компанії Roza площею 4 500 кв із двоповерхової офісною частиною площею 640 кв.м усього за 4 місяці.

Клієнт вибрав рішення Astron, тому що вже має будинок, зведений за цією технологією, і планував його розширення.

Трьохпролітна сталева будівля має двошарову покрівельну систему та стінну систему з сендвіч-панелей товщиною 100 мм. На покрівлі застосована покрівельна система LPR1000, на стінах – комбінація сталевих конструкцій і класичної цегли.

https://www.youtube.com/watch?v=XDoCSB4OSlI відео про торговий комплекс.

Технічні характеристики:

Призначення будівлі -Торговельний центр

Площа: 4 500 кв.м

Проліт: 36 м

Тип основної рами: AZM3

Тип основної рами AZM3Трьохпролітна будівля з колонами із звареного двотаврового профілю змінного перерізу, внутрішні колони виконані з труб або з двотаврів. Балки ригеля, як правило, мають змінний перетин.

Стінова система Індивідуальна.

Стінові системи Astron економічні, функціональні, надійні та прості в експлуатації. Важлива перевага – швидкий і технологічний монтаж у поєднанні з високою естетикою готових рішень.

Покрівельна система: LPR1000

Покрівельна система LPR1000

Покрівельні панелі зовнішньої обробки LPR1000 – сталеві профільовані панелі виготовляються методом холодної прокатки з листової сталі товщиною 0,50 мм, марки S550. Робоча ширина 1000 мм, висота хвилі 38 мм. Панелі кріпляться зовні до покрівельних прогонів  саморізами з нержавіючої сталі.

Особливості об’єкта:

  • Можливість комбінувати сталевих конструкцій і класичного цегли;
  • Короткі терміни будівництва;
  • Привабливий зовнішній вигляд;
  • Зниження експлуатаційних витрат за рахунок ефективної теплоізоляції;
  • Будівля від одного постачальника.
  • Проектування і будівництво під ключ.