Металочерепиця гучна?

Покрівля – найбільш вразлива частина будівлі, постійно контактуюча з атмосферними опадами. Від вибору покрівельного матеріалу може залежати рівень шуму під час проливного дощу. З цієї причини багато хто зараз приділяє увагу не тільки правильному вибору покрівельного покриття, але й шумоізоляції даху. Особливо це актуально під час укладання металочерепиці.

Фахівці в галузі будівництва розходяться в думках. Одні стверджують, що покрівля з металочерепиці завжди буде супроводжуватися гучним шумом. Але більш досвідчені будівельники з повною відповідальністю заявляють – правильний монтаж металочерепиці, а також вибір якісного покрівельного покриття допоможуть мінімізувати рівень шуму під час дощу.

Дійсно, при неякісному монтажі та ігноруванні вимог щодо влаштування покрівельного пирога, надокучливий шум дощу буде докучати мешканцям будинку. Забезпечити надійну шумоізоляцію покрівлі можна дотримуючись двох основних принципів:

Як змонтувати дах із профнастилу?
Профнастил є прекрасним покрівельним матеріалом, який має безліч переваг. Варто відзначити, що дахи з профнастилу чудово виглядають, довговічні та відрізняються високим ступенем міцності. Але потрібно пам'ятати, що всі ці характеристики можуть бути в повній мірі розкриті тільки якщо дах правильно змонтована. ...
читати
 1. Якісна металочерепиця від виробника, що відповідає вимогам конкретних експлуатаційних умов – запорука мінімального рівня шуму;
 2. Точне проходження технології укладання металочерепиці і всіх шарів покрівельного пирога – професійне укладання покрівельного покриття найкраще довіряти досвідченим фахівцям.

Переваги металочерепиці

Не дивлячись на міфи про гучність, металочерепиця залишається одним з найбільш затребуваних покрівельних матеріалів, завдяки своїм незаперечним перевагам:

 • Великий термін експлуатації;
 • Адаптація до будь-яких кліматичних умов;
 • Можливість монтажу в будь-який час року;
 • Лист металочерепиці має невелику вагу, що гарантує легкий монтаж і можливість покривати будівлі з легким фундаментом;
 • Велике розмаїття кольорів і форм;
 • Найкраще співвідношення ціни та якості;
 • Стійкість до займання;
 • Дах з металочерепиці дуже міцний, завдяки меншій кількості швів.

Чому дах з металочерепиці може шуміти?

Незалежно від того, яку металочерепицю ви обрали для покриття покрівлі, неправильний монтаж стане причиною виникнення шуму під час дощу. Причина може полягати в наступних факторах:

 • не вирівняний каркас під покрівлю;
 • економія на дрібних комплектуючих;
 • порушення геометрії листів металочерепиці та ін.

Якщо ви хочете, щоб покрівля з металочерепиці не була джерелом гучного шуму, варто приділити велику увагу вибору якісного матеріалу від надійного виробника, а також звернутися за допомогою до професійних покрівельників, якісно та відповідально виконуючим свою роботу. Так можна звести гучність металочерепиці до мінімуму та облаштувати надійну покрівлю, що не заподіює незручностей.

psm

Кривенко Людмила Григорьевна

Маркетолог