Критий футбольний манеж

28 грудня 2000 року на навчально тренувальній базі ФК Динамо в Конча-Заспі було відкрито клубний критий футбольний манеж зі штучним покриттям. Будівлю реалізовано за технологією Astron.

Критий футбольний манеж   Критий футбольний манеж   Критий футбольний манеж

Замовник залишився задоволений короткими термінами будівництва і якістю будівлі. За рекомендацією клубу Динамо, футбольний клуб Дніпро в 2010 році розмістив замовлення на аналогічний манеж.

Всього за три місяці зведено будівлю критого тренувального футбольного поля з вільним прольотом 72 м, довжиною 100 м і висотою 18,5 м! Полігональна покрівельна система з верхнім шаром LPR надійно захищає поле від несприятливих погодних впливів. Тепер футбольна команда цілий рік зможе тренуватися в комфортних умовах.

Технічні параметри об’єкта:

Призначення будівлі: Спорт

Поверхня: 7 200 кв

Проліт: 72 м

Тип основної рами: AZM1

AZM1

Будівля з вільним прольотом, колони двотаврові змінного перерізу. Ригель повністю або частково виконаний із двотаврового профілю змінного перерізу.

Стінова система: LPA900

Стінова система: LPA900

Стінова система LРА900 складається із стальних панелей, які кріпляться до стінних прогонів за допомогою саморізів із полімерного капелюшку в колір панелей.

Покрівельна система: LPR1000

Покрівельна система: LPR1000

LPR1000 – найбільш економічне та практичне покрівельне рішення. Надійне кріплення до покрівельних прогонів гарантує безпеку та герметичність. Основні переваги: економічність, привабливий зовнішній вигляд, легкий і технологічний монтаж.

Особливості об’єкта:

  • Швидкий, легкий і надійний монтаж;
  • Економічність і практичність будівлі;
  • Великий вільний проліт;
  • Чудова звуко- і теплоізоляція;
  • Весь комплект будівлі від одного постачальника.
  • Комфортний мікроклімат всередині приміщення;
  • Проектування і будівництво під ключ.