Покрівля з металочерепиці: переваги будівельного матеріалу

Металочерепиця один з найпопулярніших матеріалів для монтажу каскадних дахів. Для отримання якісної продукції, завод виробник ПСМ-ПРОФІЛЬ використовує сировину європейських виробників з холоднокатаної сталі з оцинкованим і полімерним покриттям.

Переваги металочерепиці PSM-Profile

1. Тривалий термін експлуатації

Для того, щоб подовжити довговічність і надійність металочерепиці рекомендуємо використовувати сировину з багатошаровою структурою покриття на обидва боки. Чим товстіший шар цинку, тим краще він захищає метал від вступу в реакцію з зовнішнім середовищем, і як наслідок, від утворення корозії. Полімерне покриття металочерепиці PSM-Profile надійно захищає профільовану продукцію від механічних пошкоджень, ультрафіолетового впливу та перепадів температури. Найбільш популярні такі види полімерних покриттів:

Чи варто використовувати профнастил для паркану в якості покрівлі?
Серед закордонних і вітчизняних споживачів такий матеріал як профнастил має широкий спектр застосування. Він зарекомендував себе завдяки хорошій якості сировини, довгому терміну служби, простому монтажу та привабливому зовнішньому вигляду. ...
читати
  • поліестер (PE);
  • матовий поліестер (PEMA).

Крім того, при укладанні металочерепиці крок обрешітки потрібно підбирати з урахуванням кроку її профілю. Зазвичай цей діапазон варіюється від 30 до 35 сантиметрів. Рекомендуємо використовувати подвійну обрешітку та якісну гідроізоляцію.

2. Низька маса матеріалу

Металочерепиця PSM-Profile досить легкий матеріал від 4 до 4,5 кг. за м2. Завдяки незначній вазі не чиниться надмірне навантаження на кроквяну систему та несучі конструкції будівлі. Це є значною перевагою, якщо необхідно оновити покрівельне покриття вже побудованого об’єкта.

3. Високі естетичні характеристики

Широка колірна гама, дозволяє гармонійно підібрати колір металочерепиці в тон обробки фасаду. Форма металочерепиці повторює класичний вид керамічної черепиці, яка має вишуканий дизайн.

4. Швидкий монтаж, відносно інших видів покрівлі

Монтаж металочерепиці можливий як за допомогою професійної бригади, так і власними руками. Залежно від форми та площі даху цей процес займає від одного до декількох днів. Завод із виробництва покрівельних та фасадних матеріалів ПСМ-ПРОФІЛЬ виготовляє листи металочерепиці різного довжини від 0,8 м до 6 м., у залежності від індивідуальних замовлень клієнтів.

5. Ціна від виробника ПСМ-ПРОФІЛЬ

У порівнянні з іншими видами покрівлі, металочерепиця має значну перевагу в підсумковій вартості з урахуванням витрат на сам матеріал, монтажні роботи, а також економії коштів на закупівлю меншої кількості будівельних матеріалів для зміцнення фундаменту і несучих конструкцій.

Купити металочерепицю за ціною заводу виробника можна зв’язавшись з нашою командою експертів або у партнерів. Контакти фахівців вказані на сайті компанії ПСМ-ПРОФІЛЬ.

PSM-Profile – ваш експерт покрівельних і фасадних матеріалів!

psm

Кривенко Людмила Григорьевна

Маркетолог