Які комплектуючі знадобляться при будівництві паркану з профнастилу?

Завершеність і якість виконаних монтажних робіт при спорудженні паркану з профнастилу безпосередньо залежить від правильності підібраних комплектуючих. Додаткові елементи для будівництва паркану виконують не тільки естетичну функцію. Крім декоруючих властивостей вони також мають ряд дуже важливих функцій для повноцінного функціонування паркану та надійного його споруди.

Які комплектуючі знадобляться при будівництві паркану з профнастилу?

У цій статті ми розповімо про те, які комплектуючі будуть Вам потрібні в процесі побудови паркану з профнастилу, а також про те, які деталі допоможуть значно збільшити час служби паркану.

Основні комплектуючі, необхідні для побудови паркану:

  • Кутова планка і торцева планка. Їх встановлюють на верхньому й нижньому краях профнастилу та закріплюють за допомогою спеціальних заклепок. Вони дуже важливі в якості комплектуючих матеріалів, так як крім декоративної функції виконують ще й захисну, а також надають жорсткості огорожі. Особливо важливо враховувати це при не заводському зрізі профлиста.
  • Заглушка для труби. Цей елемент виконаний з пластику, має форму прямокутника або кола, встановлюють його зверху опорного стовпа. Завдяки цій заглушці труба ізолюється і в неї не потрапляє волога, що служить гарантом довговічності та практичності.
  • Саморізи. У будівництві парканів використовують оцинковані короткі, але міцні гвинти для монтажу. Саморіз повинен бути шестигранним і захищений ущільнювачем із гуми. Для візуальної привабливості слід підбирати гвинти під колірну гамму Вашого паркану.
  • Заклепки. Вони відрізняються від саморізів відсутністю різьблення. Заклепки дуже щільні й міцні, монтуються за допомогою спеціального будівельного пістолета.
Що робити, якщо дах із профнастилу протікає?
На сьогоднішній день профнастил (сталевий рифлений лист) є одним із найбільш популярних та експлуатованих матеріалів у будівництві. Його характеристики дозволяють використовувати профнастил повсюдно. Він міцний, легкий і простий в установці, тому його вибирають для обробки приміщень ...
читати

Багато фахівців до комплектуючих відносять також лаги для парканів і стовпів. Деякі купують їх вже підготовленими до використання, а хтось самостійно виготовляє зі звичайної труби.

Виходячи з наданої інформації, стає зрозуміло, що не варто недооцінювати важливість комплектуючих елементів, адже часто саме від них залежить надійність кріплення матеріалу, тривалість терміну служби, а також зовнішній вигляд Вашого паркану. Тому необхідно ретельно підбирати не тільки матеріали, що лежать в основі паркану, а й такі деталі, як комплектуючі.

psm

Кривенко Людмила Григорьевна

Маркетолог